Zotrite neistotu first minute zájazdom

Život v tejto neistej dobe je smutný a je ťažké naplánovať si čo i len zajtrajšok, nie to ešte nasledujúcu dovolenkovú sezónu. Avšak po skúsenostiach z tej minulej už vieme, že dovolenkovať sa dá, len si treba dobre vybrať. First minute dovolenky sú ideálnym riešením v každej dobe.

Zotrite neistotu first minute zájazdom

Zotrite neistotu first minute zájazdom (zdroj: komerčný článok)

Výber bezpečnej destinácie je kľúčový

Nie vždy je to len o cenách či službách. V posledných rokoch sa priority pri výbere dovolenky výrazne zmenili a do hľadáčika sa na prvé miesta dostávajú destinácie, ktoré sú bezpečné skôr z epidemického hľadiska. Cestovné kancelárie sa dokázali veľmi rýchlo zadaptovať a vo first minute zájazdoch je množstvo veľmi lukratívnych dovoleniek v krajinách, ako je Cyprus, Izrael, Fínsko, Grécko či Holandsko. Nádherné miesta, skvelé ceny a špičkové služby tak vnesú aspoň malý záblesk svetla a nádeje do ponurých dní súčasnej doby. Teplé prímorské lokality ponúkajú okrem príjemnej klímy, liečivých účinkov mora a pestrého jedálnička aj bohaté kultúrne vyžitie, množstvo kultúrnych pamiatok a nových, nezabudnuteľných zážitkov. Pokaľ sa vyberiete viac do vnútrozemia, čaká vás ponuka poznávacích zájazdov spojených s príjemným leňošením na atraktívnych miestach.

Prečo sa first minute dovolenka viac oplatí?

Využitím ponuky first minute dovoleniek máte v prvom rade možnosť ušetriť výraznú časť z ceny zájazdu. Navyše si môžete vyberať z kompletnej ponuky cestovných kancelárií a byť skutočne nároční. To, čo ušetríte na cene zájazdu, môžete následne investovať do lepšieho hotela či sprievodného programu. Aj v tomto prípade máte možnosť letieť, ísť autobusom, ale tiež voľbu vlastnej dopravy pre viac pohodlia a voľnosti. Toto všetko boli benefity first minute dovoleniek z hľadiska ekonomického. No je tu aj stránka duševná, ktorá je tak aktuálna práve v časoch, ktoré cestovaniu až tak neprajú. Ten skvelý pocit, keď si zakúpite dovolenku v zime, v čase zúriacej pandémie a, nedajbože, aj počas núdzového stavu, no vás v lete čaká úžasná dovolenka na ešte úžasnejších miestach, je na nezaplatenie. Jeden z dôvodov, prečo sa tešiť na budúcnosť, na každý nový deň a vy preto urobíte maximum.

Oddych a relax je pre zdravie a duševnú pohodu veľmi dôležitý. A hoci sa cestovanie v poslednom čase dostáva do úzadia, využite možnosť vyraziť za hranice všedných dní aspoň v čase, keď je to možné a keď to situácia dovoľuje.

Komerčný článok